دانشگاه هوهنهایم در سال 1818 تاسیس شد ، پس از قحطی ویرانگر ، نه تنها به تحقیقات بنیادی مشغول است ، بلکه به طور سنتی در حال توسعه راه حل های نوآورانه برای مسائل فوری اجتماعی است. امروز ، هوهنهایم دانشگاه برتر در تحقیقات کشاورزی و علوم غذایی در آلمان است. ترکیب آن با علوم طبیعی و همچنین علوم اقتصادی و اجتماعی امکان یافتن راه حل برای بسیاری از چالش های جهانی را فراهم می کند. به همین دلیل است که دانشگاه اهمیت زیادی در حفظ شبکه بین المللی با شرکای قدرتمند قائل است. در این مقاله قصد داریم تحصیل در دانشگاه هوهنهایم آلمان را با هم بررسی کنیم.

تحصیل در دانشگاه هوهنهایم آلمان

دانشگاه هوهنهایم دوره های تحصیلی را در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. در حالی که دوره های کارشناسی معمولاً به زبان آلمانی تدریس می شوند ، اما پیشنهاد خوبی در دوره های تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی است. پروفایل مطالعه تحقیق محور Hohenheim جایزه Ars Legendi برای تعالی در تدریس و جوایز دیگر را دریافت کرده است. یک تخصص مشترک تحقیق و تدریس در همه موضوعات زیست اقتصادی است. این مربوط به اقتصاد آینده است ، با محصولات جدید و فرآیندهای تولید جدید ، ساخته شده از مواد اولیه گیاهان ، حیوانات یا میکروارگانیسم ها.

این تنها در مورد محتوا نیست ، بلکه در مورد جو نیز هست: محوطه دانشگاهی با مسافت های کوتاه در اطراف کاخ Hohenheim به عنوان زیباترین پردیس ایالت شناخته می شود.

همکاری بین الملل در دانشگاه از اولویت بالایی برخوردار است. مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانش آموزان برای شرکت در برنامه های تحصیل در آلمان تشویق می شوند. این دانشگاه با موسسات سراسر جهان از جمله دانشگاههای ایالات متحده ، استرالیا و سنگاپور توافق نامه مبادله دارد.

این محوطه دانشگاه در کاخی واقع شده است ، محل اقامت سابق دوک کارل اوگن فون وورتمبرگ. دوک فون وورتمبرگ کاخ و باغ های اطراف آن را در دهه 1700 ساخت. امروزه محوطه هایی که دانش آموزان هوهنهایم در آن کلاس می گذارند به خوبی حفظ شده اند.

محوطه دانشگاه Hohenheim با باغها و فضاهای سبز که بیش از 400 گونه مختلف گیاهی را در خود جای داده است ، با پای پیاده آسان و دلپذیر است.

سه موزه در محوطه دانشگاه هوهنهایم واقع شده است. موزه کشاورزی آلمان تاریخ کشاورزی این کشور را بررسی می کند. در تاریخچه موزه هوهنهایم مجموعه های مربوط به شهر ، کاخ و خود دانشگاه نگهداری می شود. موزه جانورشناسی و دامپزشکی چندین کنجکاوی بیولوژیکی و پزشکی دارد.