کدام کشور دیگر برای تحصیل در رشته زبان و ادبیات آلمانی مناسب تر از آلمان است؟ کشور شاعران و متفکران ، به آلمان ، میزبان سنین دانشگاههای سنتی است که یک برنامه درسی عالی برای تسلط بر این زبان زیبا و غنی ارائه می دهند. برای دانش آموزانی که به این سمت می روند ، برای تبدیل شدن به یک استاد واقعی در زبان آلمانی ، بومی یا خارجی ، Zeit Online با معیارهای مشخصی بر اساس آنچه دانشجویان بیشتر در دانشگاه زبان آلمانی به دنبال آن هستند ، می گشاید تا لیست دقیق بالا را باز کند. 10 دانشگاهی که تک تک آنها را با رنگهای پر رنگ انجام می دهند. زبان ها یک زمینه پیچیده هستند که در آن توضیح ادبیات یکی از حوزه های مبهم است. با توجه به معیارهای از پیش تعیین شده Zeit Onlines به شرح زیر ، من توانستم 10 دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته های زبان و ادبیات آلمانی را در آلمان پیدا کنم.

  • کتابخانه – دانش آموزان در دسترس بودن ادبیات مورد نیاز برای مطالعه ، موجودی کتاب و نشریات تخصصی ، پشتیبانی کاربر ، امکان تحقیقات ادبیات ، در دسترس بودن ایستگاه های کاری در کتابخانه ها و همچنین زمان افتتاح و وام را ارزیابی کردند. علاوه بر این دانشجویان مطالعات انگلیسی / مطالعات آمریکایی و مطالعات عاشقانه دامنه ادبیات اولیه را در زبان مقصد ارزیابی کردند و دانشجویان تاریخ نیز دامنه منابع تاریخی را ارزیابی کردند
  • تمرین مدرسه – برای تدریس دروس صلاحیت این فهرست حاوی قضاوت در مورد نحوه تدریس تعالیم مرتبط با موضوع و همچنین تهیه و ارزیابی مطالعات عملی مدرسه است.
  • دوره های ارائه شده – دانش آموزان از جمله چیزهای دیگر وسعت محتوا ، گرایش بین المللی و ارتباط بین رشته ای در آموزش را ارزیابی می کنند. علاوه بر این معیارهای خاص موضوع نیز وجود دارد. آموزش زبان و دوره های ارائه شده به زبان مقصد در زمینه مطالعات انگلیسی / مطالعات آمریکایی و مطالعات عاشقانه ، برنامه سفرهای میدانی برای دانشجویان تاریخ و کیفیت آموزش روش برای دانشجویان روانشناسی

اعتبار پژوهش – کدام یک از موسسات عالی با توجه به نظر اساتید در تحقیق پیشرو هستند؟ نامگذاری موسسه عالی سوم مورد توجه قرار نگرفت.

حمایت از معلم – دانش آموزان در دسترس بودن استادان ، ساعات مشاوره معلمان ، پشتیبانی غیررسمی معلمان ، بررسی تکالیف و مقالات را ارزیابی کردند.

از آنجا که معیارهای از پیش تعیین شده در قضاوت دانش آموزان ، قضاوت دانش آموختگان ، قضاوت استاد و واقعیت ها استوار است ، وقتی نوبت به تحقیق ، برنامه درسی ، تخصص و راهنمایی معلمان می رسد یا مداخلات مبتنی بر عمل ، دانشگاه های زیر به لیست ده برتر می رسند.

دانشگاه مانهایم

دانشگاه مانهایم بخاطر مشخصات متمایز ، گرایش تجاری و رویکرد بین المللی خود بسیار مشهور است. رتبه بندی ، جوایز و ارزیابی های مختلف ، دانشگاه مانهایم را به عنوان یکی از دانشگاههای برجسته در آلمان طبقه بندی می کند. برنامه های مشهور اقتصاد و علوم اجتماعی مانهایم با علوم انسانی ، حقوق ، ریاضیات و علوم رایانه ای بسیار گره خورده است. دانشگاه مانهایم عمدتا در کاخ مانهایم ، بزرگترین کاخ باروک آلمان واقع شده است. از ترم پاییز 2011 ، دانشگاه مانهایم و دانشگاه واترلو (انتاریو ، کانادا) به طور مشترک M.A. “مطالعات بین المللی فرهنگ آلمان” را ارائه می دهند. دانشجویان یک سال در آلمان و یک سال در کانادا تحصیل می کنند و مدرک مشترک هر دو دانشگاه را می گیرند. این برنامه یک چارچوب میان رشته ای گسترده برای مطالعات زبان و ادبیات آلمانی ارائه می دهد.

دانشگاه آگسبورگ

محوطه دانشگاه آگسبورگ یکی از مناسب ترین مکان ها برای تحصیل در آلمان است. این محوطه در نزدیکی مرکز شهر آگسبورگ واقع شده است ، بدون اینکه طاقت فرسا باشد ، جادار است. ساختمانهای مدرن ، کاربردی و در عین حال جذاب از نظر معماری ، در یک پارک منظره با مناطق چمنزار ، دریاچه ، چشمه ها و چندین مجسمه توسط هنرمندان معاصر قرار گرفته اند. دانشگاه آگسبورگ در سال 1970 تأسیس شد. این یکی از دانشگاههای جدید و مدرن در بایرن است و با تقریباً 15000 دانشجو از اندازه قابل مدیریتی برخوردار است. دانشگاه آگسبورگ شرایط ایده آلی را برای اتمام دوره تحصیلات با موفقیت و در یک بازه زمانی مناسب فراهم می کند. از زمان تاسیس ، این دانشگاه متعهد به اصلاح و نوآوری است. هفت دانشکده تأسیس شده است که هرکدام دارای استراتژی های طولانی مدت برای توسعه و استفاده از به روزترین امکانات موجود هستند.

دانشگاه روهر – بوخوم

در میان کلانشهر پویا و مهمان نواز Ruhr ، در قلب اروپا واقع شده است ، دانشگاه Ruhr-University Bochum (RUB) با 20 دانشکده خود ، واحدهای سازمانی انتظامی RUB ، 5000 کارمند و بیش از 36500 دانشجو از 130 را در خود جای داده است. کشورها. همه رشته های علمی بزرگ در یک دانشگاه جمع و جور متحد شده اند. RUB در راه تبدیل شدن به یکی از دانشگاههای برجسته اروپایی قرن 21 است. تقریباً همه دوره ها به عنوان برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شوند.

دانشگاه هایدلبرگ

این دانشگاه در سال 1386 تاسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه در آلمان است و سومین دانشگاه تاسیس شده در امپراتوری مقدس روم بود. هایدلبرگ از سال 1899 یک موسسه تحصیلات تکمیلی است. امروز این دانشگاه از دوازده دانشکده تشکیل شده است و برنامه های تحصیلی را در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و فوق دکترا در 100 رشته ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی از حدود 130 کشور بیش از 20 درصد کل دانشجویان را تشکیل می دهند. کتابخانه دانشگاه ، کتابخانه اصلی دانشگاه است و همراه با کتابخانه های غیرمتمرکز دانشکده ها و موسسات ، سیستم کتابخانه مجتمع دانشگاهی شامل تقریباً 6.7 میلیون کتاب چاپی را تشکیل می دهد.

دانشگاه کسل

این دانشگاه یک دانشکده فنی ، یک نهاد آموزشی و یک موسسه تحقیقاتی است. بین این سه احتمال یک یا هر دو تحمیل شده است. با این حال ، در “مفهوم دانشگاه” ، این اهداف یک وحدت جدا نشدنی را تشکیل می دهند. این اهداف ممکن است از یکدیگر جدا نشوند بدون اینکه هم مواد معنوی دانشگاه از بین برود و هم خودشان دچار عدم رشد شوند. هر سه هدف عناصر یک کل زنده هستند. “دانشگاه کسل ، با 17000 دانشجو ، 2200 کارمند ، 18 بخش ، م institسسات و مراکز دانشگاهی خود ، برنامه های دانشگاهی را با فرصت های مختلف پذیرش و مدرک مانند کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. دانشگاه تابستانی بین المللی هرسن (ISU) به یک گرایش بین المللی تبدیل شده است

LMU مونیخ

LMU مونیخ به عنوان یک “دانشگاه” اصلی ، فرصت منحصر به فرد و یک وظیفه عمیق را برای مقابله با س interالات پیچیده تر انسان ، جامعه ، فرهنگ ، محیط زیست و فناوری با ایجاد راه حل های میان رشته ای دارد. از نظر تعداد دانشجویان ، دانشکده زبان و ادبیات بزرگترین دانشکده LMU مونیخ است. با انجام تحقیقات با کیفیت در سطح بین المللی ، سه بخش و تعدادی از گروه های کاری میان رشته ای طیف وسیعی از زبان ها ، ادبیات و فرهنگ ها را ارائه می دهند که در آلمان منحصر به فرد است ، زبانهای زنده و تاریخی را پوشش می دهد. موضوعات تحقیق و عمل گرا ، مانند زبان آلمانی به عنوان یک زبان خارجی ، مطالعات کتاب و تعلیمات رسانه ای ، دانشجویان را از نظر استراتژیک برای زندگی حرفه ای گسترده و غنی در جامعه ای آماده می کند که در آن مهارت های ارتباطی بین فرهنگی از مهمترین مدارک است.

همچنین بخوانید: دانشگاه مونیخ

دانشگاه اسنابروک

مشخصات خاص دانشکده مطالعات زبان و ادبیات توسط ترکیبی از مطالعات جامع زبان و ادبیات با فلسفه کلاسیک لاتین و توسط زبانهای مدرن انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی و اسپانیایی شکل گرفته است. یکی از عناصر مشترک تدریس که مشخصات آن را مشخص می کند ، آموزش معلم و مشارکت همه بخشها در برنامه های درجه دو لیسانس و تربیت معلم چند ظرفیتی است. این گروه ها به هدف اصلی دانشگاه ، ارتقا Education آموزش معلمان مبتنی بر تحقیق ، متعهد هستند ، که به نظر آنها این وظیفه است که توسط همه بخشها در سراسر دانشگاه انجام شود. این تعهد نه تنها با پروژه های تحقق یافته در بخشها ، بلکه بیش از همه با مشارکت آنها در مرکز آموزش معلمان (آلمانی) ، که هدف آن ایجاد تعادل عادلانه بین رشته های علمی و تعلیمی است ، نشان داده می شود. در خارج از دانشگاه ، این مدرسه با امکانات موجود در شهر Osnabrück و دهیاری ارتباط زیادی دارد. به عنوان مثال ، اعضای کادر آموزشی مدرسه نقش فعالی در آموزش و تربیت معلم دارند. پروژه ها با بسیاری از مدارس محلی که در آنها دانش آموزان و معلمان به زندگی دانشگاهی و گروه های دانشکده مطالعات زبان و ادبیات آشنا می شوند و درگیر می شوند ، انجام می شود.

دانشگاه کیل

دانشجویان در دانشگاه کریستین آلبرشت در کیل تحصیل می کنند. کیل یک شهر مدرن در ورودی زیبای دریای بالتیک ، نزدیک مرز دانمارک است. برلین ، آمستردام یا کپنهاگ در فاصله کمی قرار دارند و یک سفر یک شبانه قایق شما را به اسلو می رساند. بسیاری از ورزش های آبی از جمله قایقرانی و گشت و گذار در باد وجود دارد. این برنامه درسی شامل دوره های زبان و فرهنگ از ابتدا تا سطح پیشرفته در Christian-Albrechts-Universität zu Kiel ، آلمان است. این آموزش ها توسط معلمین مجرب زبان آلمانی و بومی زبانان منطقه کیل / هامبورگ تدریس می شود. دانشجویان همچنین ممکن است از مدرسان آلمانی (معمولاً دانشجویان دانشگاه کیل) که شرکت کنندگان برنامه را در فعالیتهای فوق برنامه مختلف مانند آشپزی ، ورزش ، بیرون رفتن و شرکت در رویدادهای اطراف شهر شرکت می کنند ، استفاده کنند. برنامه فشرده زبان آلمانی همراه با برنامه مطالعات بین المللی کیل که شرایط اصلی مطالعات بین المللی را برآورده می کند ، اجرا می شود. دانشجویان علاقه مند می توانند از هر دو برنامه دوره بگیرند.

RWTH آخن

RWTH آخن با داشتن 260 موسسه در 9 دانشكده ، از مسسات برجسته علمی و پژوهشی اروپا است. 37917 دانشجو در 126 دوره تحصیلی برای ترم زمستانی 2012/13 ثبت شده اند ، از جمله تقریبا 5000 دانشجو بین المللی از بیش از 120 کشور. تدریس در RWTH آخن قبل از هر چیز کاربردی است. بنابراین فارغ التحصیلان این دانشگاه به عنوان مدیران ارشد و رهبران تجارت و صنعت مورد جستجو هستند.

دانشگاه سیگن

کتابخانه دانشگاه سیگن در حال حاضر در درجه اول مطالب مرتبط با تدریس در دانشگاه را ارائه می دهد. علاوه بر رسانه های چاپی ، دامنه منابع دیجیتال به طور مداوم در حال گسترش است. حفظ سهام در 4 سایت مختلف به این معنی است که دپارتمان های مربوطه دسترسی مستقیم به اطلاعات مربوط به تخصص و موضوع خود را تضمین می کنند. هرگونه ادبیاتی را که نگهداری نمی شود می توانید از طریق سیستم وام بین کتابخانه دریافت کنید. مهارتهای کلیدی مربوط به جستجوهای اطلاعاتی هدفمند در محدوده طیف وسیعی از دوره های آموزشی آموزش داده می شود.