به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، انتخاب زبان محلی نه تنها برای کمک به شما در مطالعه جریان انتخابی شما بلکه همچنین برای استفاده بهینه از سنت ها و فرهنگ کشور مورد قبول شما ضروری است. کشورهایی در اروپا وجود دارند که زبان محلی بر همه چیز غلبه دارد. آلمان یکی از این کشورها است که مقصدی انتخابی برای دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در رشته های مختلف در بسیاری از دانشگاه های درجه یک است.

چرا در آلمان زبان آلمانی یاد می گیرید؟

آلمان با انتخاب چند دانشگاه برتر جهان ، مکانی عالی برای تحصیل در مقطع کارشناسی و ارشد است. بدون داشتن دانش کافی به زبان آلمانی ، مطمئناً از تجربه تحصیلی خود در دانشگاه و محلی که در آن زندگی می کنید کوتاهی می کنید. آگاهی از آنچه که سخنرانی ها وجود دارد هنوز قابل مدیریت است ، اما بقا نیز مانند سایر موارد یک فشار بزرگ خواهد بود. در این کشور به زبان آلمانی است. خواه مواد غذایی مورد نیاز برای خرید ، قرارداد اجاره یا حمل و نقل مورد استفاده شما باشد، آلمانی است.

چگونه به یادگیری آلمانی می پردازید؟

یک دانشجوی بین المللی در آلمان برای یادگیری زبان به منابع متعددی دسترسی دارد. بسیاری از دانش آموزان عاقل قبل از ورود به آلمان زبان خود را در کشورهای خود انتخاب می کنند ، بنابراین در وقت خود صرف اختصاص کامل به رشته تحصیلی خود می کنند. یادگیری زبان آلمانی از ابتدا دشوار است ، اما غیر ممکن نیست.

آیا یک مدرسه زبان مناسب در آلمان مستقر هستید؟

رشته تحصیلی شما کلید جستجوی دوره آلمانی مناسب با زمینه شما است. بهترین مکان برای شروع ، مرکز زبان دانشگاه خودتان است که دانش کار را به دانشجویان بین المللی ورودی منتقل می کند. شما البته می توانید مجموعه ای از دوره های خصوصی زبان آلمانی را در شهرهای بزرگ مانند برلین ، مونیخ ، هامبورگ ، فرانکفورت و کلن انتخاب کنید ، که به چند مورد از آنها اشاره می شود.

چه سطحی از زبان آلمانی را باید یاد بگیرید؟

مدارس زبان در آلمان در شش سطح مختلف به صورت استاندارد در سراسر کشور تحصیل می کنند. سطوح عبارتند از:

  • A1
  • A2
  • B1
  • B2
  • C1
  • C2

اکثر دانشگاه ها انتظار دارند که دانشجویان بین المللی خود دارای سطح B1 آلمانی به عنوان الزام اولیه باشند.

انتخاب رشته مناسب

تعدد گزینه ها می تواند برای یک دانشجوی بین المللی گیج کننده باشد. بهترین راه حل این است که ابتدا از نوع دانش آموزی و نیازهای خود مطلع شوید. کمبود ترکیب متناسب با ترجیح شما وجود ندارد. اما در حالی که دوره ای را انتخاب می کنید که نیازهای شما را برآورده کند ، معقول است که هزینه را بررسی کنید تا ببینید آیا با بودجه شما متناسب است یا خیر. مزیت بیشتر ، هزینه بیشتر است.

چگونه می توان برای دوره زبان آلمانی اقدام کرد؟

محبوب ترین حالت برنامه آنلاین است ، که در آن شما باید مشخصات خود و دوره ای را که می خواهید همراه با ترجیحات خود دنبال کنید وارد کنید. اگر دانشگاه شما واجد شرایط بودن در سطح B1 است ، یکی را انتخاب کنید که این سطح شایستگی را ارائه می دهد. پس از انجام تشریفات درخواست ، مدرسه محل شما را تأیید می کند.

مدت زمان دوره زبان آلمانی چقدر است؟

بسته به دانش پایه ، سطح انتخابی و ارائه دهنده دوره ؛ 4 تا 8 هفته برای کل دوره کافی است. با این حال ، بستگی به این دارد که چقدر سریع می توانید زبان را یاد بگیرید و جذب کنید.

برای شرکت در آموزشگاه زبان آلمانی چقدر هزینه می کنید؟

هزینه دوره برای هر دانشجوی بین المللی در آلمان بسیار مهم است. اگر مدرسه زبان را در دانشگاه خود انتخاب کرده اید ، می توانید دوره را به صورت رایگان مطالعه کنید. از سوی دیگر ، مدارس خصوصی زبان ساختار هزینه خود را تعیین می کنند. عوامل مختلفی بر هزینه کلی دوره شما تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، اگر به یک معلم خصوصی بروید ، هزینه آن نسبتاً بالا خواهد بود.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در آلمان ، یادگیری زبان آنها یک گزینه نیست بلکه یک اجبار است. فراموش نکنید که این فرصتی است برای افزایش تجربه یادگیری ، ایجاد دوستی های جدید و منبع کاوش های متنوع از کشور مورد قبول خود. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص تحصیل در آلمان با کارشناسان خبره مجموعه تماس حاصل فرمایید.