دانشگاه آردن یک موسسه آموزش عالی برجسته با بیش از 25 سال تجربه تدریس است که به دانشجویان مهارت و دانش لازم برای پیشرفت در حرفه رویایی خود را می دهد.

دانشگاه آردن یک موسسه انگلیسی است و دارای مراکز تحصیل در لندن ، بیرمنگام ، منچستر و همچنین برلین در آلمان است. آنچه این دانشگاه را به ویژه ویژه می کند تعهد آنها در مورد اطمینان از دسترسی همه به آموزش فارغ از برنامه فشرده و تعهدات روزانه است.

این دانشگاه که در پایتخت ابتدایی اروپا ، برلین ، واقع شده است ، دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در آلمان ارائه می دهد که توسط متخصصان بسیار معتبری تدریس می شود.

دانشگاه آردن هزاران دانشجوی بین المللی را در دوره های تحصیلات خود شامل می شود ، به این معنی که تخصص علمی آنها نه تنها برای افراد محلی بلکه دانشجویان بین المللی نیز در دسترس است. دانشگاه آردن با وجود طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی ، یک جدول زمانی قابل انعطاف برای مطالعه ، با ترکیبی از مطالعه حضوری و آنلاین را ارائه می دهد.

تحصیل در مسیر شغل رویایی خود در عصر اینترنت هرگز آسان نبوده است. دانشجویان تحصیل در آلمان به سیستم عامل های آنلاین نوآورانه متعدد ارائه شده توسط دانشگاه ، از جمله iLearn ، که مجموعه ای غنی از منابع آموزش الکترونیکی را فراهم می کند ، دسترسی کامل دارند. دوره های دانشگاه آردن به زبان انگلیسی تدریس می شود اما دروس آلمانی نیز در دسترس است. این کار با هدف ایجاد فرصت های شغلی متعدد برای دانشجویان و فارغ التحصیلان انجام می شود.

چه چیزی دانشگاه آردن را منحصر به فرد می کند؟

رفع موانع تحصیلات عالیه همیشه یکی از اهداف اصلی این دانشگاه بوده است. به ویژه ، با گوش دادن به نیازهای دانشجو ، ارائه گزینه های انعطاف پذیر و یک تجربه یادگیری با کیفیت بالا ، این دانشگاه خود را در میان م institutionsسسات آموزش عالی درجه یک در آلمان قرار داده است.

مدارک دانشگاه آردن به گونه ای طراحی شده اند که مهارت های اساسی لازم در بازار کار جهانی امروز را به دانشجویان ارائه دهند. بسیاری از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد آن توسط نهادهای حرفه ای معتبر و تأیید شده است. این بدان معنی است که مدارکی که در دانشگاه آردن کسب خواهید کرد مطابق با استانداردهای صنعت است و توسط کارفرمایان در سراسر جهان ارزش گذاری می شود.

ثبت نام در دانشگاه آردن به این معنی است که می توانید مدرک خود را از هر دو طرف طیف ، تئوری و عمل بخوانید تا به نتایج رضایت بخشی از یادگیری برسید. تا به امروز فارغ التحصیلان آردن مهارت هایی را که در دانشگاه آموخته اند در برخی از سازمانهای برجسته صنعت استفاده می کنند.

هزینه مدارک تحصیلی در اینجا بسیار کمتر از دانشگاههای سنتی است. آردن علاوه بر این برای کسانی که حداقل 8 هفته قبل از مصرف مورد نظر خود اقدام می کنند و همچنین گزینه های پرداخت انعطاف پذیر برای پخش هزینه برنامه خود در چندین قسمت ، تخفیف زودرس برای پرندگان ارائه می دهد.

آموزش ترکیبی در دانشگاه آردن برلین چگونه کار می کند؟

آموزش ترکیبی گزینه های مناسب مطالعه را به شما ارائه می دهد که می توانید در یک جدول زمانی دقیق قرار دهید. این ترکیبی از یادگیری آنلاین همراه با آموزش حضوری است. شما باید 2 روز در مرکز مطالعه در برلین باشید و در هر یک از این دو روز ، در یک کلاس 4 ساعته شرکت خواهید کرد. علاوه بر این ، شما به مواد مطالعه آنلاین 24/7 دسترسی خواهید داشت ، بنابراین می توانید ساعات تحصیل خود را در خانه تکمیل کنید.