مشاوره تحصیلی در موسسه یگانه سفیران دانش

دانشجویانی که قصد تحصیل در آلمان برای مقاطع مختلف تحصیلی را دارند قبل از شروع رویه اخذ پذیرش، درخواست بورسیه، گرفتن ویزا و ... نیاز به مشاوره تحصیلی تخصصی در تمامی زمینه های یاد شده دارند.

مشاوره تحصیلی در موسسه یگانه سفیران دانش

دانشجویانی که قصد تحصیل در آلمان برای مقاطع مختلف تحصیلی را دارند قبل از شروع رویه اخذ پذیرش، درخواست بورسیه، گرفتن ویزا و … نیاز به مشاوره تحصیلی تخصصی در تمامی زمینه های یاد شده دارند. مشاوره تحصیلی را می توان اولین قدم در راه اخذ پذیرش دانشجویی برای کشور آلمان و به طور کلی مهاجرت تحصیلی به این کشور دانست. دانشجویان پس از این مرحله به یک جمع بندی کلی برای انتخاب شهر، رشته، دانشگاه و یا اقدام و عدم اقدام برای مهاجرت تحصیلی می نمایند. موسسه یگانه سفیران دانش که تحت جواز وزارت علوم حمهوری اسلامی ایران به فعالیت می پردازد تمامی مشاوره های مورد نیاز برای دانشجویان را به طور تخصصی ( صفر تا صد ) انجام می دهد پس از این مرحله چنانچه دانشجویی قصد اقدام داشته باشد شروع به روند اخذ پذیرش می نماید.

انواع مشاوره تحصیلی موسسه یگانه سفیران دانش

مشاوره و ارزیابی دانشجو

در این مرحله از مشاوره تحصیلی رزومه دانشجو به همراه با تمامی سوابق تحصیلی، سوابق کاری مرتبط با رشته و به طور کلی هر آنچه که ممکن است در در پذیرش یک دانشجو تاثیر داشته باشد مورد بررسی قرار می گیرد. سپس انتخاب های محتمل دانشجو بر اساس رزومه وی به او اعلام می گردد. انتخاب های با ریسک بالا ( شانس کمتر پذیرش ) و انتخاب هایی با ریسک پایین پذیرش ( شانس قبولی بالا ) به دانشجو اعلام می شود تا بر اساس این اطلاعات و مشاوره های به دست آمده تصمیم نهایی خود را اتخاذ نماید. پس از این مرحله دانشجویان به مرحله اخذ پذیرش وارد می گردند تا به طور رسمی روند پذیرش شان شروع گردد. طریق گرفتن پذیرش از دانشگاههای آلمان در یک مطلب دیگر به طور جداگانه توضیح داده شده است.

مشاوره های تکمیل مدارک برای پذیرش

هر مرحله از روند کلی مهاجرت تحصیلی به آلمان اعم از اخذ پذیرش، ویزا و سفارت، بورسیه های آلمان، پس از گرفتن ویزا و …  نیازمند تهیه مدارک به خصوصی است. مشاوره تحصیلی تخصصی تکمیل مدارک توسط مشاوران زبده و مجرب موسسه یگانه سفیران دانش برای دانشجویان عزیز انجام خواهد پذیرفت.

مشاوره های ویزا و سفارت موسسه یگانه سفیران دانش

پس از گرفتن پذیرش، دانشجویان می بایست هرچه سریعتر برای گرفتن ویزای تحصیلی کشور آلمان مراجعه نمایند. مشاوره تحصیلی ویزا و سفارت در موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش عبارت است از چگونگی تهیه و ترجمه مدارک تحصیلی، گرفتن مدرک زبان  ( آلمانی یا انگلیسی ) مورد نیاز سفارت با حداقل نمره های مشخص شده، مشاوره های نحوه گرفتن وقت سفارت آلمان در تهران، میزان و چگونگی تهیه تمکن مالی مورد نیاز سفارت برای صدور ویزای تحصیلی آلمان، مشاوره ها و راهنمایی های لازم برای مصاحبه حضوری در سفارت آلمان جهت گرفتن ویزای تحصیلی و … .  مشاوره های ویزا و سفارت یکی از مهم ترین مراحل در روند اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی است. زیرا ممکن است حتی یک اشتباه در این مرحله منجر به ریجکت شدن و یا مردودی دانشجویان در گرفتن ویزای دانشجویی گردد.

 

مشاوره تحصیلی موسسه یگانه سفیران دانش در زمینه خدمات ویزا و سفارت قبل و بعد از پذیرش تحصیلی تمامی موارد مورد نیاز برای دانشجویان را به آنها گوشزد می کنند تا فعالیت های ایشان کمترین ریسک ممکن پیگیری گردد.

مشاوره های بورسیه های مختلف کشور آلمان

 

مشاوره های بورسیه های مختلف کشور آلمان
کشور آلمان با اینکه دارای تحصیلات دانشگاهی رایگان است اما باز هم دارای بورسیه های زیادی است. دانشجویان مقطع کارشناسی به احتمال زیاد شامل بورسیه نخواهند شد  ( به دلیل رایگان بودن تحصیلات در آلمان ) و بورسیه های دولتی و غیر دولتی و دانشگاهی در کشور آلمان به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تعلق می گیرند که در این میان بورسیه های مقطع دکتری بسیار بیشتر از مقطع کارشناسی ارشد است . موسسه یگانه سفیران دانش تمامی بورسیه هایی که یک دانشجو بر اساس رزومه و سوابق تحصیلی ، کاری و علمی خود است را به همراه شیوه گرفتن این بورسیه ها به دانشجویان اعلام می نماید تا بتوانند در کنار تحصیل رایگان در آلمان از بورسیه ها متعدد این کشور نیز استفاده نمایند .

خدمات مشاوره پس از پذیرش گرفتن ویزا

پس از گرفتن ویزای دانشجویی آلمان تقریبا روند مهاجرت رو به اتمام است و دانشجو می بایست خود را برای سفر به کشور آلمان اماده نماید. در این مرحله نیز دانشجویان مستلزم دانستن نکاتی  ( زمان سفر به آلمان ، همراه داشتن پول نقد ، چگونگی شروع کلاس ها ، برنامه درسی و … ) هستند که این مشاوره ها نیز در موسسه یگانه سفیران دانش برای دانشجویان ارجمند انجام می پذیرد.

انواع روش های مشاوره در موسسه یگانه سفیران دانش

مشاوره های ابتدایی و تخصصی موسسه یگانه سفیران دانش به چندین طریق امکان پذیر است.

مشاوره حضوری

مشاوره تحصیلی حضوری از طریق مراجعه مستقیم به دفتر موسسه یگانه سفیران دانش با تعیین وقت قبلی امکان پذیر می باشد.

مشاوره های تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی نیز برای دانشجویان ارجمند امکان پذیر است و عزیزانی که تمایل یه مشاوره حضوری ندارند و یا به دلیل کمبود وقت امکان مشاوره حضوری ندارند یکی از بهترین راه های کسب اطلاعات در مورد شرایط مختلف اخذ پذیرش تحصیلی و گرفتن ویزای تحصیلی آلمان می باشد.

مشاوره های آنلاین

 این مشاوره ها غالبا از طریق شبکه های و پیام رسان های اجتماعی انجام می پذیرد و از راه های ساده و در دسترس مشاوره است.

عزیزان و همراهان ارجمند جهت اخذ اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت مشاوره تحصیلی از مشاورین ارشد موسسه یگانه سفیران دانش لطفا از طریق روش های اعلام شده در وبسایت با ما تماس حاصل فرمایید.