مجوز رسمی فعالیت موسسه یگانه سفیران دانش

موسسه اعزام دانشجو به کشور آلمان تحت نظارت مستقیم وزارت علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران

مجوز رسمی فعالیت موسسه

معرفی موسسه یگانه سفیران دانش

مجوز رسمی فعالیت موسسه

در سالیان اخیر مشاهده گر سیر صعودی مهاجرت تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان کشورمان به مقاصد مختلف در دنیا بوده ایم. در این میان قاره اروپا را می توان مهمترین و محبوب ترین مقصد برای متقاضیان تحصیل در خارج کشور دانست. دانشجویان و دانش آموزان عزیز ایرانی کشور های زیادی را به عنوان مقصد خود برای تحصیل در اروپا انتخاب می کنند اما در این میان کشور آلمان را می توان پرطرفدار ترین مقصد متقاضیان تحصیل در اروپا دانست. کشور آلمان، قطب اقتصادی و صنعتی اروپا که همواره رشد مثبت اقتصادی را در کشور خود داراست سالهاست که میزبان دانشجویان علاقمندی است که برای ادامه ادامه تحصیلات عالیه خود کشور آلمان را انتخاب کرده اند. این استقبال گسترده مردم به دلیل عوامل مختلفی است که از میان آنها می توان به تحصیل رایگان در المان ، شرایط اقتصادی خوب کشور آلمان، سطح بالای دانشگاه های آلمان و … نام برد. تحصیل در آلمان و پای نهادن در دانشگاه های آلمان به منظور ادامه تحصیل، رویای بسیاری از متقاضیان تحصیل در اروپا است.

شرایط اخذ مجوز رسمی فعالیت

اخذ پذیرش و دیگر خدمات وابسته به آن امری بسیار تخصصی و فنی است و مستلزم داشتن دانش کافی و تجربه زیاد در انجام پرونده های مختلف، مستلزم مجوز رسمی فعالیت است. به همین دلیل به دانشجویان عزیز موکدا توصیه می گردد از مراجعه به افراد و موسساتی که فاقد مجوز رسمی فعالیت از وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران برای اخذ پذیرش از کشور های گوناگون هستند جدا خود داری نمونده و فقط و فقط با موسسات مجاز وزارت علوم ارتباط برقرار نمایند. این موسسات به دلیل نظارت های مداوم نهاد های مربوطه دائما زیر ذره بین بازرسان هستند و در صورت عدم صلاحیت دچار ابطال مجوز خواهند شد. پس همواره موسسات دارای جواز مورد اطمینان ترین گزینه برای دانشجویان هستند.

دانشجویان و دانش آموزان عزیزی که علاقمند به تحصیل در آلمان هستند برای انجام روند پذیرش خود می توانند به موسسات مجاز اعزام دانشجو که از سازمان امور دانشجویان وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران دارای مجوز رسمی فعالیت هستند مراجعه نموده و تمامی کار های خود را اعم از مشاوره ها، اقدام برای اخذ پذیرش، مشاوره های بورسیه، مشاوره و خدمات ویزا و سفارت آلمان جهت ویزای تحصیلی آلمان و … را به این موسسات بسپارند.

به دلیل حساسیت های موجود بر روی تحصیل دانشجویان در خارج از کشور اعطای مجوز رسمی فعالیت توسط سازمان دانشجویان وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران امری بسیار سخت گیرانه و تحت شدید ترین نظارت های این سازمان است. صدور مجوز دارای روندی پیچیده و طولانی است. این امر تا محرز شدن توانایی اشخاص و موسسات برای تسلط کامل بر روی تمامی مراحل اعزام دانشجو به وقوع نخواهد پیوست و مجوز شروع فعالیت برای موسسات صادر نخواهد شد.

شرایط موسسات اعزام دانشجو

در سالیان اخیر به دلیل افزایش تقاضا برای تحصیل در خارج از کشور سخت گیری های وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران برای تمدید یا صدور جواز فعالیت موسسات اعزام دانشجو بیشتر نیز شده است. مجوز فعالیت موسسات یک مجوز رسمی فعالیت یکساله است که در پایان این یکسال موسسات می بایست گزارش کاملی از عملکرد خود را در به پایان رساندن پرونده ها به مبادی ذیربط جهت تمدید مجوز تسلیم نمایند. چنانچه عملکرد موسسه ایی با استاندارد ها و ضوابطی که برای تمدید جواز فعالیت تعیین گشته است همسو باشد این مجوز برای یکسال دیگر تمدید خواهد گشت و چنانچه مغایر این ضوابط و استاندارد های سخت گیرانه باشه از تمدید مجوز فعالیت جلوگیری به عمل خواهد آمد و آن موسسه دیگر حق گرفتن پرونده نخواهد داشت.

انتخاب موسسه اعزام دانشجوی معتبر و با تجربه مهم ترین و اساسی ترین مرحله برای دانشجو یا فردی است که مایل است روند تحصیل در خارج از کشور و اخذ پذیرش خود را به یکی از موسسات مجاز با مجوز رسمی فعالیت بسپرد.

هر ساله تعدادی زیادی از موسسات که با سختی فراوان موفق به اخذ مجوز رسمی فعالیت از سازمان امور دانشجویان وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران شده اند  به دلیل عدم تسلط یا توانایی کافی برای انجام خدمات اعزام به خارج از کشور دچار ابطال یا عدم تمدید جواز می گردند . این امر به دلیل شکایات متعدد مراجعه کنندگان به این موسسات و عدم موفقیت در به پایان رساندن پرونده ها رخ خواهد داد.

موسسه یگانه سفیران دانش

موسسه یگانه سفیران دانش با داشتن مجوز از وزارت علوم  مفتخر است که بهترین کیفیت خدمات را با کمترین قیمت ممکن برای دانشجویان عزیز انجام داده و برای چندمین سال پیاپی با ارائه عملکردی درخشان موفق به تمدید مجوز رسمی فعالیت گشته است. تمدید مجوز که تحت شدید ترین نظارت ها ودقیق ترین  استاندارد های سازمان امور دانشجویان وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران انجام می گیرد، جز با موفقیت در پرونده های متعدد  اخذ پذیرش و عدم نارضایتی مراجعه کنندگان رخ نخواهد. اعتبار و افتخار موسسه اعزام دانشجوی یگانه سفیران دانش خدمت به دانشجویان عزیز ایرانی است که به حق شایسته بهترین خدمات و تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا هستند.

با تشکر از حسن انتخاب شما…

مجوز رسمی فعالیت موسسه